Loading...

Vážení fanoušci,

již tomu bude rok, co jsem založil projekt ARIM. Na začátku byla jen facebook stránka Anesteziologie a urgentní medicína, která dnes sčítá přes 13.500 fanoušků. Během toho roku jsem díky AUM stránce poznal nespočet úžasných lidí a vytvořili jsme společnými silami silný team administrátorů, který je složen z lékařů neurologů, anesteziologů, budoucího patologa, internisty, kardiologa, záchranářů a sester. V době psaní článku je nás dohromady 16 a právem mohu říct, že díky těmto lidem vzniklo portfolio kvalitních medicínských stránek, které nejsou jen pro profesionály, nýbrž i pro širokou veřejnost a lidi, které medicína a zdravotnictví zajímá. Pojďme se nyní podívat, jaké stránky patří do našeho portfolia.

Stránku Neurologie jsem založil díky Horstu Bauerovi, který pracuje jako záchranář a bratr na ARO. Stránka vznikla 6.3.2013 a k dnešnímu dni má přes 2.000 fanoušků. Za neurologií stojí ještě dvě lékařky (mj. Katka a Katka, které jsou navíc úžasné osoby). V praxi to znamená, že na stránce naleznete informace, které projdou nejdříve rukou lékaře a teprve potom jdou „ven“. Tím si ve všeobecnosti všechny naše stránky zachovávají profesionalitu a zároveň se eliminují chybné informace.

Stránku naleznete zde: https://www.facebook.com/neurologiecz

Neurologie

 

Z dalších stránek, které bych chtěl zohlednit se jedná o Interní lékařství, Chirurgii a traumatologii, kocour.rps.cz. Na stránkách v současné době intenzivně pracujeme a detaily uveřejním ve střednědobém horizontu.

Pevně věřím, že se vám stránky a myšlenka líbí a nacházíte na nich informace, které hledáte a nikde jste je nemohli najít.

Jiří Brebera, zakladatel

P. S. Speciální DÍK patří Katce N. která je absolutně dokonalou lékařkou a dokonalým člověkem – právem mohu nazvat přítelem.